درباره زبان لرن

کاربر گرامی، شما که علاقه مند به یادگیری زبان هستین حتما قبلا با اپلیکیشن های آموزش زبان دیگه ای هم کار کردین و متوجه نقاط ضعف اونها شدید.
  🔶 باتوجه به وجود تعداد زیادی از ویدئوهای کمک آموزشی در بازار، و همچنین مطالب و کتاب های کمک آموزشی فراوان، ما سعی کردیم اپلیکیشن خود را بر مبنای جدیدترین متود آموزشی جهان یعنی یادگیری همزمان با آموزش پیاده کنیم. در واقع در این متود زبان آموز هرگز از یادگیری زبان خسته نمیشه چون همزمان با یادگیری در حال استفاده ی مداوم از آموخته های خودش هست که موجب تمرین و تکرار آموخته ها و ماندگاری همیشگیشون میشه. همچنین ما برای تک تک لغات استفاده شده در آموزش ها معانی کاربردی و گرامری آنها رو ارائه دادیم تا برای کاربر هیچ پرسشی باقی نماند.
  🔷 حتما براتون پیش اومده که سر کلاس زبان حاضر بشید، استاد شروع کنه به انگلیسی صحبت کردن، و شما احساس کنید که در کلاس با سطح اشتباهی نشستید؟ قطعا این مشکل بزرگیه چون باعث دلسردی شما از یادگیری میشه. به همین خاطر ما از این اتفاق پیشگیری کردیم و یک آزمون تعیین سطح کاربردی براتون قرار دادیم. فقط کافیه به چند سوال تعیین سطح پاسخ بدید تا سیستم زبان لرن بهترین نقطه ی شروع برای یادگیری رو براتون مشخص کنه. نکته ی مهم تر اینجاست که وقتی سطح شروع خاصی رو براتون مشخص کردیم، به این معنی نیست که اجازه ی استفاده از سطح های دیگه رو ندارید. پس میتونید هروقت که بخواهید چندقدم به عقب برید و از سطح های پایین تر هم استفاده کنید.
  🔶 میشه گفت تمام کلاس های آموزشی حضوری باتوجه به مسافت و زمان خود کلاس ها و تمرین هایی که از شما میخوان وقت زیادی رو از شما میگیرن و معمولا نسبت به هزینه پرداخت شده بازدهی کافی رو ندارن، اما شما با اپلیکیشن ما میتونید وقت های تلف شده خودتون رو به زمان مفید تبدیل کنید، روزانه حتی پنج یا ده دقیقه کار با اپلیکیشن زبان لرن پیشرفت شما رو در پی خواهد داشت؛ شما با روزی ده دقیقه میتونید دو درس رو بگذرونید و با موضوعات مختلف و لغات و گرامر مرتبط با اون موضوع آشنا بشید. اگرچه سیستم آموزشی زبان لرن اونقدر جذاب هست که شما به انتخاب خودتون بیشتر از ده دقیقه وقت خواهید گذاشت تا بیشتر یاد بگیرید و از رقابت با دوستانتون عقب نمانید...
  🔷 اهمیت روحیه ی رقابت در یادگیری بر هیچ کس پوشیده نیست. به همین دلیل برای هر پاسخ درست به شما امتیاز داده میشه و به این ترتیب عنصر رقابت وارد اپلیکیشن زبان لرن شده تا شما بتونید دوستان و آشنایان خودتون رو دنبال کنید و با آنها در یادگیری زبان رقابت داشته باشید. کافیه هر روز با اپلیکیشن ما زبان یاد بگیرید و امتیاز بیشتری کسب کنید تا نفر اول این رقابت باشید.
  🔶 شاید از هزینه ی بالا یا دوری مسافت برای حضور خود یا فرزندتون در کلاس های زبان انگلیسی خسته شده باشید، شاید مادرتون همیشه بهتون میگه دوست داره بیشتر انگلیسی یاد بگیره، شاید یه پدربزرگ سرزنده دارید که همیشه تشنه ی یادگیریه... ما زبان لرن رو برای طیف وسیعی از افراد طراحی کردیم و شما با پرداخت فقط 20 درصد از هزینه حضور در یک کلاس زبان، می توانید ده ها ترم کلاس زبان را همیشه با خودتون به همراه داشته باشید.
  🔷 در اپلیکیشن زبان لرن بیش از 10 نوع سوال و تمرین مختلف تعریف شده که به تقویت و بهبود مهارت های صحبت کردن، گوش کردن، درک مطلب و ترجمه می پردازد.
برای یادگیری زبان انگلیسی و تجربه آنچه برای شما مهیا کرده ایم کافیست اپلیکیشن زبان لرن رو دانلود و نصب کنید.
منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.
جواد سلیمانی فرد (صاحب امتیاز زبان لرن)