دانلود و نصب اپلیکیشن اندرویدی زبان لرن
عکس دانلود نرم افزار اندروید

روش های دانلود و نصب

قبل از هرچیز باید بدانید که برای نصب اپلیکیشن زبان لرن، سیستم عامل دستگاه شما می بایست اندروید باشد. برای استفاده از نرم افزار، کافی است آن را از طریق یکی از روش های زیر دانلود و نصب کنید:


۱-روش اول

نصب از طریق فروشگاه گوگل پلی


با کلیک بر روی لینک زیر می توانید اپلیکیشن زبان لرن را از طریق فروشگاه گوگل (Google Play) دانلود و نصب کنید، اگر به هر دلیلی فروشگاه گوگل باز نشد از روش دوم استفاده کنید:


دکمه دانلود از گوگل پلی۲-روش دوم

دانلود و نصب از طریق لینک مستقیم


با کلیک بر روی لینک زیر می توانید اپلیکیشن زبان لرن را از طریق لینک مستقیم دانلود کنید، راهنمای دانلود و نصب از طریق لینک مستقیم در قسمت پایین همین صفحه آمده است:


دکمه دانلود از لینک مستقیم

راهنمای دانلود از طریق لینک مستقیم

پیشنهاد ما این است که از طریق دستگاه اندرویدی تان برای دانلود اپلیکیشن اقدام کنید تا نیازی به جابجا کردن فایل آن از رایانه به دستگاه اندرویدی نباشد. ابتدا از دسترسی دستگاهتان به اینترنت مطمئن شوید و بر روی لینک دانلود مستقیم در بالای همین کادر کلیک کنید. با کلیک بر روی این لینک، با پیغام زیر مواجه می شوید که طبیعی است و فقط کافی است روی تایید کلیک کنید و از آن عبور کنید.
عکس راهنمای دانلود 1
پس از اندکی صبر، اپلیکیشن دانلود خواهد شد و در قسمت بالای دستگاهتان Notification یا پیامی مبنی بر اتمام دانلود مشاهده خواهید کرد. این پیام را به پایین بکشید و روی آن کلیک کنید. این امکان وجود دارد که این پیام در بالای دستگاه شما نمایش داده نشود، در این صورت به قسمت دانلودها بروید و از آنجا روی فایل دانلود شده ی زبان لرن کلیک کنید.
عکس راهنمای دانلود 2

راهنمای نصب از طریق لینک مستقیم

پس از کلیک بر روی فایل دانلود شده ی زبان لرن، فرآیند نصب آن آغاز خواهید شد. این امکان وجود دارد که پیغام زیر را مشاهده کنید که می بایست اجازه ی نصب را بدهید. جای نگرانی نیست چون گوگل پلی نرم افزار ما را تایید کرده است و امنیت آن توسط بهترین آنتی ویروس ها مورد تایید قرار گرفته است. برای اجازه ی نصب، از طریق تصاویری که در ادامه آمده است عمل کنید:
عکس راهنمای نصب 1
عکس راهنمای نصب 2
عکس راهنمای نصب 3
پس از این مرحله، اعلانی با محتوای زیر می بینید که با فشردن دکمه ی نصب یا Install، نصب زبان لرن آغاز می شود. و در نهایت می توانید اپلیکیشن زبان لرن را میان برنامه های منوی دستگاه خود مشاهده کنید و آن را اجرا کنید. منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما درباره اپلیکیشن زبان لرن هستیم...
عکس راهنمای نصب 4
عکس راهنمای نصب 5